MAPA SERWISU STRONA GŁÓWNA  |


EUROMIXSTAL

  

 

WYROBY HUTNICZE  |  STAL NIERDZEWNA 

 

EUROMIXSTAL

EUROMIXSTAL

Hurtownia stali, wyroby hutnicze, stal nierdzewna, aluminium wyłączenie z europejskich hut. Łączymy wiedzę z kompetencjami i profesjonalizmem.
Dzięki połączeniu tych kluczowych elementów stworzyliśmy uznaną markę. Jesteśmy solidnym partnerem. Cały oferowany asortyment jest certyfikowany. Zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług oraz materiałów ze stali czarnej, nierdzewnej oraz aluminium.
 
 

EuromixstalPolski przemysł w coraz lepszej kondycji.

 

Ostatnie odczyty indeksu PMI dla Polski sugeruje, że ożywienie może być zaskakująco szybkie. PMI dla Polski sięgnął we wrześniu 53,1 pkt wobec 52,6 pkt w sierpniu. Średni odczyt PMI za trzeci kwartał wyniósł w Polsce 52,3 pkt, co jest najlepszym wynikiem od drugiego kwartału 2011 r. Liczba nowych zamówień w przemyśle rośnie od czterech miesięcy, a głównym motorem ożywienia jest eksport.

 

Indeks PMI określa koniunkturę w przemyśle. Odczyt powyżej 50 pkt. oznacza ożywienie, poziom wskaźnika PMI poniżej 50 świadczy o pogarszającej się sytuacji gospodarczej. Na podstawie jego składowych można oczekiwać tego, co będzie się działo w kolejnych miesiącach.  W przeciwieństwie do większości danych, nie tworzy go GUS, tylko sami przedsiębiorcy.

 
                    
 

Stal czarna

BLACHY
CEOWNIKI
DWUTEOWNIKI
KĄTOWNIKI
PRĘTY
SIATKI ZBROJENIOWE
PROFILE
RURY
ZBROJENIA BUDOWLANE
TEOWNIKI

 

 

INOX i Aluminium

ALUMINIUM
STAL NIERDZEWNA

 

 

 

Gatunki / normy


STAL CZARNA

STAL NIERDZEWNA
ALUMINIUM
 

 

 

STRONA GŁÓWNA
LOGISTYKA
AKTUALNOŚCI
KONTAKT

MAPA SERWISU

POLITYKA COOKIES 

 

 
                 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2013 EUROMIXSTAL  |  Projekt i wykonanieProjekt i wykonanie strony internetowej