MAPA SERWISU STRONA GŁÓWNA  |


EUROMIXSTAL

  

 

WYROBY HUTNICZE  |  STAL NIERDZEWNA 

 

EUROMIXSTAL

EUROMIXSTAL

Hurtownia stali, wyroby hutnicze, stal nierdzewna, aluminium wyłączenie z europejskich hut. Łączymy wiedzę z kompetencjami i profesjonalizmem.
Dzięki połączeniu tych kluczowych elementów stworzyliśmy uznaną markę. Jesteśmy solidnym partnerem. Cały oferowany asortyment jest certyfikowany. Zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług oraz materiałów ze stali czarnej, nierdzewnej oraz aluminium.
 
 

EuromixstalDane z krajowej oraz globalnej produkcji stali oraz wykorzystania mocy produkcyjnych.

 

W lutym huty w naszym kraju wytopiły 650 tys. ton stali, to około 10 % więcej niż przed rokiem. Po dwóch miesiącach bieżącego roku w Polsce powstało już 1,37 mln ton stali. Rok temu o tej porze było to 1,24 mln ton. W naszym kraju panuje więc tendencja wyraźnie lepsza niż średnia w krajach UE. Kraje Wspólnoty od stycznia do lutego wytopiły 28,4 mln ton stali, czyli o 6,6 proc. więcej, rok do roku. 


W sumie na całym globie w lutym powstało 124,99 mln ton stali, czyli o 0,6 proc. więcej niż w analogicznym okresie 2013 r. Po dwóch miesiącach 2014 r. było to 261,68 mln ton (wzrost o 1,6 proc.). 
Globalne wykorzystanie mocy produkcyjnych wzrosło w lutym (miesiąc do miesiąca) o 0,7 pkt proc., do 77,6 proc. Wskaźnik liczony rok do roku spad o 2 pkt proc.

 

 
                    
 

Stal czarna

BLACHY
CEOWNIKI
DWUTEOWNIKI
KĄTOWNIKI
PRĘTY
SIATKI ZBROJENIOWE
PROFILE
RURY
ZBROJENIA BUDOWLANE
TEOWNIKI

 

 

INOX i Aluminium

ALUMINIUM
STAL NIERDZEWNA

 

 

 

Gatunki / normy


STAL CZARNA

STAL NIERDZEWNA
ALUMINIUM
 

 

 

STRONA GŁÓWNA
LOGISTYKA
AKTUALNOŚCI
KONTAKT

MAPA SERWISU

POLITYKA COOKIES 

 

 
                 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2013 EUROMIXSTAL  |  Projekt i wykonanieProjekt i wykonanie strony internetowej