MAPA SERWISU STRONA GŁÓWNA  |


EUROMIXSTAL

  

 

WYROBY HUTNICZE  |  STAL NIERDZEWNA 

 

EUROMIXSTAL

EUROMIXSTAL

Hurtownia stali, wyroby hutnicze, stal nierdzewna, aluminium wyłączenie z europejskich hut. Łączymy wiedzę z kompetencjami i profesjonalizmem.
Dzięki połączeniu tych kluczowych elementów stworzyliśmy uznaną markę. Jesteśmy solidnym partnerem. Cały oferowany asortyment jest certyfikowany. Zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług oraz materiałów ze stali czarnej, nierdzewnej oraz aluminium.
 
 

EuromixstalPolskie huty zwiększają produkcję.

 

Jako jedno z nielicznych Państw na tle globalnym, polskie huty zwiększyły produkcję stali.

 

W marcu tego roku huty w naszym kraju wytopiły 850 tys. ton stali, czyli o ok. 20 % więcej niż w analogicznym okresie 2014 r. W sumie po trzech miesiącach 2015 r. wyprodukowaliśmy już 2,43 mln ton stali - wzrost o 14,3 %.


Nasz kraj w pierwszym kwartale 2015 r. jako jeden z niewielu w Europie może się pochwalić wyraźną poprawą wielkości produkcji. Dla porównania, w Niemczech od stycznia do marca spadła ona o 2 %, we Francji o 1,7 %, a we Włoszech aż o 10,2 %, do W skali UE spadek produkcji wyniósł 0,6%.

 

Tymczasem na całym świecie w marcu 2015 r. wytopiono 138,04 mln ton stali (- 2,7 %). Zniżkę zanotowano na większości znaczących rynków, m.in. w Chinach, USA, Turcji czy Brazylii. W sumie po trzech miesiącach 2015 r. globalna produkcja sięgnęła 400,03 mln ton (- 1,8 %).
Mimo spadku wielkości produkcji obniżył się też poziom wykorzystania mocy wytwórczych hut. W marcu w skali globalnej wyniósł on 71,6 %. Oznacza to spadek o 4 % w stosunku do 2014 r.

 

 
                    
 

Stal czarna

BLACHY
CEOWNIKI
DWUTEOWNIKI
KĄTOWNIKI
PRĘTY
SIATKI ZBROJENIOWE
PROFILE
RURY
ZBROJENIA BUDOWLANE
TEOWNIKI

 

 

INOX i Aluminium

ALUMINIUM
STAL NIERDZEWNA

 

 

 

Gatunki / normy


STAL CZARNA

STAL NIERDZEWNA
ALUMINIUM
 

 

 

STRONA GŁÓWNA
LOGISTYKA
AKTUALNOŚCI
KONTAKT

MAPA SERWISU

POLITYKA COOKIES 

 

 
                 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2013 EUROMIXSTAL  |  Projekt i wykonanieProjekt i wykonanie strony internetowej