MAPA SERWISU STRONA GŁÓWNA  |


EUROMIXSTAL

  

 

WYROBY HUTNICZE  |  STAL NIERDZEWNA 

 

EUROMIXSTAL

EUROMIXSTAL

Hurtownia stali, wyroby hutnicze, stal nierdzewna, aluminium wyłączenie z europejskich hut. Łączymy wiedzę z kompetencjami i profesjonalizmem.
Dzięki połączeniu tych kluczowych elementów stworzyliśmy uznaną markę. Jesteśmy solidnym partnerem. Cały oferowany asortyment jest certyfikowany. Zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług oraz materiałów ze stali czarnej, nierdzewnej oraz aluminium.
 
 

EuromixstalSektor intensywnie wspierający hutnictwo.

 

Niewiele jest sektorów przemysłu, które w najbliższych latach tak znacząco wpłyną na poprawę koniunktury wśród producentów stali, jak motoryzacja. Koncerny motoryzacyjne na całym świcie mają bardzo ambitne plany dotyczące rozwoju sektorów produkcyjnych. Przypominamy ostatnie doniesienia: dwie samochodowe potęgi Audi oraz Hyundai wydadzą do 2019 r. na rozwój działalności ponad 100 mld dol.

 

W przypadku południowokoreańskiej grupy nowe fabryki powstaną najprawdopodobniej w Meksyku i Chinach. Jednak prawie trzy czwarte z 73 mld dol. zostanie wydane w macierzystym kraju.

 

Audi natomiast, ujawniając budżet inwestycyjny na najbliższe pięć lat, poinformował, że do wydania ma 24 mld euro. Najważniejsza i największa inwestycja to rozszerzenie palety dostępnych modeli. Szczególnie ważna będzie rodzina Q, która w najbliższych latach ma zauważalnie powiększyć się i zdywersyfikować. Niemcy zamierzają też przeznaczyć ok. 1 mld euro na nowe fabryki w Meksyku i w Brazylii.

 

Na światowym boomie motoryzacyjnym korzystają polskie fabryki z tej branży. Dla przykładu we wrześniu 2014 r. wyeksportowały towary o wartości 1,76 mld euro, notując wzrost o 7,1 proc. w skali roku

 
                    
 

Stal czarna

BLACHY
CEOWNIKI
DWUTEOWNIKI
KĄTOWNIKI
PRĘTY
SIATKI ZBROJENIOWE
PROFILE
RURY
ZBROJENIA BUDOWLANE
TEOWNIKI

 

 

INOX i Aluminium

ALUMINIUM
STAL NIERDZEWNA

 

 

 

Gatunki / normy


STAL CZARNA

STAL NIERDZEWNA
ALUMINIUM
 

 

 

STRONA GŁÓWNA
LOGISTYKA
AKTUALNOŚCI
KONTAKT

MAPA SERWISU

POLITYKA COOKIES 

 

 
                 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2013 EUROMIXSTAL  |  Projekt i wykonanieProjekt i wykonanie strony internetowej