MAPA SERWISU STRONA GŁÓWNA  |


EUROMIXSTAL

  

 

WYROBY HUTNICZE  |  STAL NIERDZEWNA 

 

EUROMIXSTAL

EUROMIXSTAL

Hurtownia stali, wyroby hutnicze, stal nierdzewna, aluminium wyłączenie z europejskich hut. Łączymy wiedzę z kompetencjami i profesjonalizmem.
Dzięki połączeniu tych kluczowych elementów stworzyliśmy uznaną markę. Jesteśmy solidnym partnerem. Cały oferowany asortyment jest certyfikowany. Zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług oraz materiałów ze stali czarnej, nierdzewnej oraz aluminium.
 
 

EuromixstalBranża stalowa przejawia zachowawczy optymizm.

 

Wszelkie dane dotyczące rozwoju europejskiej i światowej gospodarki potwierdzają trend powolnego uzdrowienia rynku. Perspektywy na ten rok nie są najgorsze. Polska może bowiem liczyć na dużo większe w porównaniu z innymi krajami, unijne fundusze do 2020 roku. Zostaną one przeznaczone na inwestycje infrastrukturalne w wielu sektorach gospodarki, takich jak energetyka, budownictwo czy kolej. To z całą pewnością napędzi popyt na stal.

 

Nie można jednak lekceważyć zagrożeń. Związane są one głównie z sytuacją za naszą wschodnią granicą oraz gwałtowanie rosnącym importem do UE chińskiej stali. Wśród przedstawicieli sektora przeważa jednak optymizm. Niemal wszystkie kraje Unii Europejskiej notują wzrost PKB od nowego roku. Sytuacja na rynku powinna się systematycznie poprawiać.

 

 
                    
 

Stal czarna

BLACHY
CEOWNIKI
DWUTEOWNIKI
KĄTOWNIKI
PRĘTY
SIATKI ZBROJENIOWE
PROFILE
RURY
ZBROJENIA BUDOWLANE
TEOWNIKI

 

 

INOX i Aluminium

ALUMINIUM
STAL NIERDZEWNA

 

 

 

Gatunki / normy


STAL CZARNA

STAL NIERDZEWNA
ALUMINIUM
 

 

 

STRONA GŁÓWNA
LOGISTYKA
AKTUALNOŚCI
KONTAKT

MAPA SERWISU

POLITYKA COOKIES 

 

 
                 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2013 EUROMIXSTAL  |  Projekt i wykonanieProjekt i wykonanie strony internetowej