Dostawy stali i konstrukcji stalowych

Nasza hurtownia stali dostarcza do klientów ładunki o masie powyżej 3,5T. Dotyczy to zarówno wyrobów stalowych jak i konstrukcji stalowych wykonanych przez nas zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną.

Dowozimy na miejsce budowy gotowe do ustawienia, zaszalowania i zalania betonem zbrojenia stalowe. Transportujemy pręty, kątowniki, profile, rury kształtowniki do długości 12mb. Transport materiałów ponadgabarytowych realizujemy po wcześniejszym uzgodnieniu warunków przejazdu.

Nasze zlecenia transportowe stale i od kilkunastu lat nieprzerwanie realizuje firma transportowa MPS24. Przewoźnik ten dysponuje rozbudowaną flotą własnych pojazdów ciężarowych, w tym wyposażonych w HDS. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na wypracowanie elastyczności logistycznej, która zapewnia dostawę zakupionego przez Państwa materiału zawsze na czas. W większości przypadków materiał zakupiony do południa dowożony jest we wskazane miejsce jeszcze tego samego dnia, o ile pozwala na to odległość od hurtowni.